BURSA TERAS DÜĞÜN SALONU - SALON MİA

700 Kişilik kapalı alanı 300 kişilik açık alanı olan TERAS salonumuzla; yemekli-yemeksiz tüm düğün ve organizasyonlarda kaliteli hizmet anlayışı ile unutulmaz anlar yaşamanız için çalışıyoruz.


Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, konser, balo, özel toplantılarda (dernek toplantısı, okul yemekleri ve çayları vb.) yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan ZAS Düğün Salonları, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır.

Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için çalışmalarımızı organizasyonun başından sonuna kadar titizlikle yürütmekteyiz.

Salonumuzda; standart olarak fotoğraf ve video çekimi, projeksiyon da slayt gösterisi, wireless internet, piyanist, volkan, konfeti, meşale, sis, laser ve ışık gösterileri verilmektedir. Aracı olmayan misafirlerimizin en yakın Metro istasyonuna servis ile ulaştırılması. Kişiye özel talep doğrultusunda Şelale gösterisi sunulmaktadır.

Salonumuzda profesyonel aşçı ve garsonlardan oluşan güçlü bir ekip hizmet vermektedir. Damak tadı konusunda uzman ve hijyen konusunda hassas olan ekibimiz, bundan önce olduğu gibi sonrasında da aynı hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürecektir. Siz arkanıza yaslanın ve eğlenmenize bakın, biz sizin için gerekli tüm tedbirleri aldık.

ZAS DÜĞÜN SALONLARI © 2011
Tel: 0(224) 443 45 05 - GSM: 0(532) 37 37 143 Bursa Web Tasarım